Neohodnoceno
ULT-6500-EU
ULT-6500-EU – Invertorová benzínová elektrocentrála
Jednofázová invertorová benzínová elektrocentrála Ultimatron ULT-6500-EU s výkonem 6,5 kW, je výkonný a tichý generátor ideální pro chaty, dílny i náročný outdoor. Nabízí maximální výkon 6,5 kW při zachování velmi příznivé hmotnosti. Invertorová technologie s čistým sinusovým výstupem zajišťuje, že vaše citlivá zařízení budou vždy v bezpečí před výkyvy napětí. Hlučnost pouze 65 dB.
| Kategorie: | Benzinové elektrocentrály |
|---|---|
| Hmotnost: | 58 kg |
| EAN: | 8887882337750 |
| Typ elektrocentrály: | Invertorová |
| Max. výkon: | 6,5 kW |
| Palivo: | Benzín |
| Napětí: | 230 V |
| Hlučnost: | 65 dB |
| Hmotnost: | 52 kg |
| Startování: | Ruční / Elektrické |
Hlavní přednosti:
- Skvělý poměr výkon/hmotnost: 6,5 kW při váze pouhých 52 kg.
- Kompaktní mobilita: Skládací madla a kolečka pro snadný transport.
- Tichý provoz: Hladina hluku pouze 65 dB v režimu ECO.
- Čistý výstup: Ideální pro notebooky, chytrou TV a telefony.
- Bezpečnost: Automatické vypnutí při nízké hladině oleje.
Specifikace:
Startovací výkon:
6,5 kW
Trvalý výkon:
6,2 kW
Typ paliva:
Benzín
Objem nádrže:
12,5 l
Doporučený olej:
SAE 10W-30
Hlučnost:
65,5 dB
Rozměry (d/š/v):
61,5×48,5×55 cm
Hmotnost:
52 kg
Obsah balení:
- Návod k obsluze
- Invertní generátor
- Klíč na zapalovací svíčku
- Paralelní kabely
- Ochranný kryt
- Zástrčka do zapalovače cigaret
- Nálevka na olej, zásuvky EU (32A a 16A), šroubovák
Certifikace:
- CE / TÜV certifikace
- ISO 9001:2015
- Soulad s normou EURO V
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.